17.8 C
Prizren
E enjte, 6 Tetor, 2022

Arrestohet një person në Suharekë për vjedhje

arrestimi 2Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Suharekë. Siç raporton policia, personi i arrestuar dyshohet se ka vjedhur dy telefona, një orë dore zvicerane dhe një çantë krahu.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-shqiptar pasi që i njëjti dyshohet se ka hyrë me forcë në shtëpinë e viktimës mashkull K-shqiptar dhe ka vjedhur dy telefona, një orë dore zvicerane dhe një çantë krahu, të cilat janë gjetur tek i dyshuari”, njofton policia.

I dyshuari pas intervistimit, me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Rruga në Prizren që “lejon” lëvizjen me shpejtësi 30 dhe 40 km/h (foto)

Vendosja e shenjave të trafikut në rrugën Gjonaj – Zym në Prizren nuk është e zakonshme. Aty gjendet dy shenja, njëra shpejtësinë e lejuar 30...

Bota sot

“Për mua, një foto e realizuar është ajo që arrin të shprehë jetën në sytë e dikujt tjetër dhe arrin të thotë diçka, rreth...

Lajmet e Fundit