6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Ballkani ka shënuar fitore të lehtë ndaj Ferizajt

Ballkani ka shënuar fitore të lehtë ndaj Ferizajt, me rezultat 2-0, në kuadër të xhiros së 17-të në Superligën e Kosovës.

Golin e parë në ndeshje e ka shënuar Armend Thaqi në minutën e 65, derisa golin e dytë Albion Rrahmani.

Ballkani mbetet në vendin e dytë me 30 pikë, derisa Ferizaj në vendin e fundit me 12 sosh.

Më Shumë

Vdekja e futbollistit 17 vjeçar në Prizren, policia nis hetimet

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për vdekjen e futbollistit 17 vjeçar në Prizren. Sipas raportit 24 orësh policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur...

Për mbrojtje nga ortekët, JICA pyllëzon Restelicën

Agjencia për Zhvillim Ndërkombëtar e Japonisë - JICA, po zhvillon një projekt pune për parandalimin e fatkeqësive dhe menaxhimin e emergjencave. Ky projekt ka...

Lajmet e Fundit