19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Ballkani niset për Bullgari, nesër përballet me Ludogoretsin

Skuadra e Ballkanit ka udhëtuar sot në mëngjes drejt Bullgarisë. Nesër do të ballafaqohet me skuadrën e Ludogoretsit, në ndeshjen kthyese të kualifikimeve të Ligës së Kampionëve.

Ndeshjen e parë të zhvilluar javën e kaluar në Prishtinë kampioni i Kosovës e fitoi me rezultat 2-0, me golat e Meriton Korenicës dhe Qendrim Zybës, duke bërë kështu një hap të rëndësishëm drejt fazës tjetër të kësaj gare.

Skuadrën e Ilir Dajës e pret një tjetër test i vështirë nesër në stadiumin “Huvepharma Arena” me fillim nga ora 20:00.


Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Kontakti:

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Ëeb: www.renelualtahiri.com

 

Më Shumë

Kurti vizitoi Parkun e Inovacionit dhe Trajnimit në Prizren

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me ministren e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, dhe ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, vizituan...

Sot përfundon periudha shtesë e regjistrimit të popullsisë

Sot përfundon regjistrimi i popullsisë edhe për komunat në Kosovë të cilat kishin kërkuar shtyrjen e afatit për një javë në mënyrë që të...

Lajmet e Fundit