-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë muajve të fundit.

Pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP e ktheu në qendër të vëmendjes dhe ajo gjatë kësaj kohe ka mbetur aktive me projekte muzikore dhe me praninë e saj në rrjete sociale.

Veçanërisht në llogarinë e saj të Instagramit, Beatrix sjell për fansat imazhe të ndryshme në të cilat çdo herë paraqitet atraktive dhe e veshur me shumë shije.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Edhe së fundmi, Beatrix u shfaq atraktive dhe e kuruar deri në detaje, teksa pozoi në disa fotografi ku shihej e veshur me një bluzë të bardhë që koordinohej me çizmet dhe pallton me të njëjtën ngjyrë.

Për të thyer nuancat e veshjes, Beatrix veshi në mini-fund lëkure me ngjyrë të portokalltë ndërsa nuk la anash një makijazh të theksuar në fytyrë.

 

“Krejt toksinat Ramosaj ty t’i shënron”, ka shkruar Beatrix në mbishkrimin e fotografive ndërsa dukej tërë shkëlqim.

Ndërkohë, theksojmë që kënga e fundit e lansuar nga Beatrix mban titullin “Vonë” teksa ajo po punon në projekte të reja. /Telegrafi/

Më Shumë

Djali rrah prindërit në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren pasi ka shkaktuar dhunë fizike ndaj nënës dhe babait të tij. Policia njofton përmes raportit 24 orësh se viktimave...

Rast tragjik në Prizren: 39 vjeçari gjendet i varur në shtëpinë e tij

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Prizren, ku një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij, ku dyshohet se bëri...

Moti për sot

Lajmet e Fundit