23.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Besa Kokëdhima vjen si “Mbretëreshë” (Video)

Besa-MbretëreshëBesa Kokëdhima është kthyer sërish në tregun muzikor përmes një klipi të ri. Mbrëmjen e sotme ajo ka prezantuar këngën e saj më të re me titull “Mbretëreshë”, e cila është publikuar në rrjetin muzikor “Youtube”.

Besa në këtë këngë vjen në bashkëpunim me Darko Dimitrov dhe Vig Poppa-n. I pari ka bërë muzikën e “Mbretëreshës”, ndërsa i dyti tekstin e saj. Teksti është ligjërata e një mbretëreshe, e cila më shumë se kurrë duket e fuqishme, madje edhe përballë një dashurie të madhe. Realizimi i videoklipit vjen nga vetë Besa me Pro… Video.

Për projektin e ri, këngëtarja e kishte ka lajmëruar publikun para disa ditësh përmes një statusi në rrjetin social ‘Twitter’, ku kishte treguar se ishte duke punuar për këngën e saj më të re.

“Mbretëreshë së shpejti më 29 maj”, kishte shkruar këngëtarja, duke bërë me dije titullin e këngës. E këtij projekti më së shumti i janë gëzuar fansat e Besës, të cilët përmes komenteve të shumta kanë treguar se mezi presin ta dëgjojnë këngën më të re të preferuarës së tyre.

Më Shumë

Zhduket një burrë nga Rahoveci

Një grua nga Rahoveci, ka raportuar në Policinë e Kosovës, se burri i saj, është larguar më datë 11 qershor nga shtëpia. Sipas ankesës së...

Shorti i vështirë për Llapin në Ligën e Evropës

Nënkampioni i Kosovës, Llapi e ka mësuar kundërshtarin e parë në kualifikimet e Ligës së Evropës. Skuadra e drejtuar do të përballet me skuadrën...

Lajmet e Fundit