18.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Beyonce vendos të heqë tatuazhin në gishtin e unazës

Beyonce-JayZ-heq tatuazhinBeyonce duket se ka vendosur të heqë me lazer tatuazhin në gishtin e unazës së martesës.

17 herë fituesja e çmimeve “Grammy” bëri një tatuazh me numrin IV në vitin 2008. Ky numër simbolizonte shumë për të sepse ditëlindja e saj është më 4 shtator e Jay Z me 4 dhjetor dhe data e martesës së tyre më 4 prill.

Pra, numri katër lidhet shumë me jetën personale të artistes. Tatuazhi duket se është fshirë nga dora e Beyonces në gishtin ku mbante unazën e diamantit 18 karatë me vlerë 5 milionë dollarë. Gjatë një fotoje që ylli i muzikës botërore publikoi pak javë më parë teksa pushonte me familjen duket gishti i fashuar.

Dhe në momentin që ajo është shfaqur në publik duke ndjekur me bashkëshortin Jay Z një ndeshje basketbolli, fotografët e kanë fiksuar këtë moment.

Ditët e fundit çifti Beyonce-Jay Z është mjaft i përfolur pas publikimit të videos ku Solange, motra e këngëtares, godiste fizikisht reperin.

Më Shumë

Zhduket një person në Malësi të Re të Prizrenit

Një person është zhdukur në Malësi të Re të Prizrenit. Ai vuan nga epilepsia . Njoftimi i policisë Prizren 15.05.2024 – NN. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar...

21 vite burgim ndaj të akuzuarit për vrasjen axhës së tij në Kijevë të Malishevës

Gjykata Themelore në Gjakovë ka shpallur aktgjykim dënues kundër të akuzuarit B.B., për veprën penale, “Vrasje e rëndë” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose...

Lajmet e Fundit