8.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Bie nga skelet një punëtor në Prizren

Një punëtor ka pësuar lëndime pasi është rrëzuar nga skelet derisa po punonte.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Xhevat Berisha” në Prizren

“Viktima derisa ka qenë duke punuar në një objekt ishte rrëzuar nga skelet dhe ka pësuar lëndime trupore”, njofton Policia e Kosovës.

“Viktima është duke u trajtuar në spitalin e Prizrenit dhe është jashtë rrezikut për jetë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe inspektori i punës, rasti vazhdon të hetohet”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Liga Unike e Femrave/ Bashkimi pret Prishtinën

Në mesjavë do të zhvillohet xhiroja e dytë në Ligën Unike të Femrave. Në xhiron e parë fitore shënuan skuadrat nga Shqipëria në tri...

Pezullohet vendimi i Qeverisë për uljen e pagave të gjyqtarëve

Gjykata Themelore e Prishtinës ka pezulluar vendimin e Qeverisë për zvogëlimin e pagave të gjyqtareve dhe prokurorëve. Paparaci nga burimet  ka mësuar se vendimi nga...

Lajmet e Fundit