0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Bleona nuk përmbahet më, sërish nudo

bleona3Bleona Qereti tashmë duket se nuk përmbahet më.

Këngëtarja që prej ardhjes nga SHBA, është përpjekur që të jetë lajm çdo ditë në mediat shqiptare.

Dhe, këtë gjë shpesh e ka arritur falë zhveshjeve.

Këtë gjë ka bërë edhe këtë herë, teksa ka pozuar për fotografin kosovar, Avni Selmani.

Bleona ka bërë disa foto artistike, por në disa prej tyre ka pranuar të zhvishet edhe nudo.

Më Shumë

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet se vodhi tavolina

Policia ka arrestuar në mbrëmjen e të mërkurës një person në Prizren, nën dyshimin për vjedhje të tavolinave. Tavolinat ishin gjetur në veturën, të cilën...

Mesazhi i eurodeputetëve për Serbinë: Nëse s’e pranoni marrëveshjen me Kosovën, do të bëheni si Irani i Evropës

Deputetët e Parlamentit Evropian ua kanë bërë të qartë homologëve të tyre në Parlamentin e Serbisë se çfarë mund të ndodhë nëse Serbia nuk...

Lajmet e Fundit