0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Bleona Qereti feston në Tiranë me Sonin dhe Aferditën

Bleona Qereti -Soni Malaj -Aferdita DreshajBleona Qereti ka festuar këto dite vere në Tiranë bashkë me kolegët e saj në një club nate në kryeqytet.

Bukuroshja që jeton në Amerikë është bashkuar me vipat shqiptarë si Soni Malaj, Afërdita Dreshaj, Klodiana Shala etj.

Ajo ka postuar në profilin e saj foto gjatë festës ku ka treguar kënaqësinë dhe se sa bukur po ia kalon në shoqërinë e tyre.

Më Shumë

Pse janë të rëndësishme për luftën në Ukrainë, tanket amerikane Abrams?

Administrata amerikane po përgatitet të japë dritën jeshile për dërgimin e një “numri të konsiderueshëm” tankesh Abrams M1 në Kiev. Kjo është raportuar nga burime...

Mesazhi i eurodeputetëve për Serbinë: Nëse s’e pranoni marrëveshjen me Kosovën, do të bëheni si Irani i Evropës

Deputetët e Parlamentit Evropian ua kanë bërë të qartë homologëve të tyre në Parlamentin e Serbisë se çfarë mund të ndodhë nëse Serbia nuk...

Lajmet e Fundit