17.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Blero në një lidhje të re?

Blero për vite me radhë ka paraqitur sensacionin më të madh në industrinë e muzikës moderne shqiptare, duke sjell një frymë ndryshe në realizimin e këngëve dhe videoklipeve.

Por, jo vetëm kaq. Përtej këngëve, bashkëpunimeve të suksesshme, suportit që i ka dhënë shumë këngëtarëve për tu ngjitur në karrierë, jeta e tij private ka qenë përherë në fokusin e publikut dhe medias.

Lidhjet, fejesat, martesat dhe ndarjet kanë bërë që Blero të jetë personazhi dhe emri më i lakuar në median rozë.

Pavarësisht zhvillimeve në jetën private dhe gjurmëve që mund të kenë lënë ato tek ai, Blero përherë është rikthyer më i fortë dhe më i admiruar.

Pas ndarjes nga Afrona, Blero nuk ka bërë asnjë reagim deri më tani dhe mbetet të shihet nëse këngëtarin do ta shohim në ndonjë lidhje të re dashurie

Më Shumë

Shitja e derivateve për 24 orët e ardhshme – çmimi i naftës dhe benzinës nuk ndryshon

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT), ka publikuar çmimet për shitjen e derivateve për 24 orët e fundit. Sipas vendimit, çmimi maksimal i lejuar...

Ekonomistët: Qeveria të lejoj tërheqjen e 30% të mjeteve nga Trusti

Kur tërheqja e parave nga Trusti Pensional është sërish në diskutim, vlera e këtij fondi është më e vogël për disa miliona euro. Tash e...

Bota sot

Lajmet e Fundit