-1.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Enca ngacmon sërish imagjinatën e ndjekësve duke xhiruar dhe shfaqur të pasmet e saj në rrjetet sociale

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është duke shijuar këto ditë pushimet.

Përmes rrjeteve sociale, ajo i ka njoftuar fansat e saj për momentet e këndshme që po kalon gjatë këtyre ditëve.

Në një video të publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, interpretuesja e hitit “Bow Down” nuk hezitoi të vërë sërish në pah të pasmet e saj.

Foto: Enca Haxhia/Instagram

Ajo e xhiroi veten nga lart në një palë bikini të kaltra, ndërsa theksonte linjat e saj të kolme të trupit.

Videon këngëtarja e shoqëroi me tingujt e këngës “Break Down”, të cilën ajo e solli para dy verave në bashkëpunim me reperin Don Xhon.

Enca përndryshe shquhet për paraqitjet e saj provokuese në rrjetet sociale, të cilat i ka të shpeshta.

Ajo është shprehur disa herë se e ndjen veten seksi dhe prandaj guxon dhe publikon shpesh imazhe me përmbajtje provokuese. /Telegrafi/

Foto: Enca Haxhia/Instagram

 

Foto: Enca Haxhia/Instagram

Foto: Enca Haxhia/Instagram

 

Foto: Enca Haxhia/Instagram

Më Shumë

Lajmet e Fundit