17.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Prizren, 28 vjeçarja tenton t’i japë fund jetës në prani të fëmijëve

Një grua ka tentuar t’i japë fund jetës në Prizren .

Ajo për t’i dhënë fund jetës kishte përdorë dozë të tepruar të barnave .

“Viktima i ka shkaktuar vetës lëndime edhe me thikë”, raporton Sinjali.
Krejt ngjarja ka ndodhur në prani të fëmijëve.

Viktima është 28 vjeçe.

Ajo u transferua me urgjencë për në Emergjencën e Spitalit në Prizren dhe sipas burimeve, pas intervenimit të mjekëve, gjendja e saj shëndetësore është stabilizuar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, ku ka gjetur kutia me ilaçe të ndryshme dhe dy thika kuzhine të cilat dyshohet se janë përdorur në rast.

Pas 17 vitesh, Milani e mbyll bilancin financiar me fitim

Milan-i rikthehet për të mbyllur bilancin me fitim për herë të parë që nga viti 2006. Të mërkurën, Bordi i Drejtorëve të klubit kuqezi është...

Dr. Cuculi: Stentat në zemër – nuk janë zgjidhje

Shefi i Klinikës së Kardiologjisë në Lucern të Zvicrës, Prof. dr. Florim Cuculi, ka ngritur shqetësimin e vendosjes së stentave në mënyrë jo të...

Lajmet e Fundit