22.8 C
Prizren
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

Butrint Imeri sonte performon në Prizren

Një nga këngëtarët më të suksesshëm të estradës kosovare, sonte do të performojë në Prizren.

Butrint Imeri, sonte do ta ndezë atmosferën në njërin nga clubet më të njohura të qytetit historik.

Butrinti sonte do të jetë në Red Diamond Club, ku në shoqërim të tij do të jenë edhe tre DJ.

Dyert për ta dëgjuar Butrintin, Red Diamond i hap nga ora 22:00.

Më Shumë

Paralajmërimet e SBAShK-ut për greva, njohësi i arsimit thotë se Jasharaj po sillet si despot

Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SBAShK), ka paralajmëruar grevë të përgjithshme para shtatorit, kur është paraparë të nisë viti shkollor. Kreu i...

Bardhi dhe Alketa vijnë me “Mi amor”

Artistët e njohur shqiptarë, Bardhi dhe Alketa, kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor. “Mi amor” mban titullin kënga, të cilën e ka shoqëruar...

Lajmet e Fundit