31.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Butrint Imeri sonte performon në Prizren

Një nga këngëtarët më të suksesshëm të estradës kosovare, sonte do të performojë në Prizren.

Butrint Imeri, sonte do ta ndezë atmosferën në njërin nga clubet më të njohura të qytetit historik.

Butrinti sonte do të jetë në Red Diamond Club, ku në shoqërim të tij do të jenë edhe tre DJ.

Dyert për ta dëgjuar Butrintin, Red Diamond i hap nga ora 22:00.

Më Shumë

Sot mot me diell dhe vranësira – priten shkarkime rrufesh e breshër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat vende- vende do të...

Koulibaly: Anguissa më ka treguar për presioni-n e Conte-s. Kvara? Ai duhet të jetë përsëri magjik

Mbrojtësi që luan për Al-Hilal në Arabinë Saudite, Kalidou Koulibaly ka dhënë një intervistë të gjatë për mediet italiane, ku ka folur ndër të...

Lajmet e Fundit