1.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

Çdo të enjte takohet me qytetarë

SaliAsllanaj-ldkKryetari i Komunës së Suharekës, Sali Asllanaj, ka caktuar ditën e enjte për takime me qytetarët.

“Çdo të enjte nga ora 14:00 deri në ora 16:00, qytetarët mund të takojnë kryetarin dhe të parashtrojnë pyetje të ndryshme, kërkesa apo të bisedojnë për hallet dhe problemet me të cilat ballafaqohen ata”, tha zëdhënësi i KK-së, në Suharekë, Reshat Reshitaj

Kryetari Asllanaj, do të jetë i hapur për të gjithë qytetarët e Komunës dhe do të bisedojë shtruar për kërkesat e tyre./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Rrezarta Shkurta do ju lë pa fjalë me bikini, publikon fotografi me bashkëshortin

Këngëtarja, Rrezarta Shkurta, ka shkuar në pushime në Maldive. Rrezarta nga pushimet e saja, ka publikuar pamje me bashkëshortin e saj. Ajo që bie në sy...

Murati: Mbi 61 mijë familje përfituan nga subvencionimi i energjisë elektrike

Mbi 61 mijë familje kosovare kanë përfituar nga subvencionimi i energjisë elektrike, në kuadër të pilotimit të programit për mbështetjen e familjeve të cenueshme.   Kështu...

Lajmet e Fundit