25.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Chelsea t’i ndajë rrugët me Kante-në

Chelsea duket se tashmë është e vendosur që ta largojë nga klubi mesfushorin, N’Golo Kante, në rast se iu vjen çmimi i pranueshëm nga ta, pohon Calciomercato.

Fituesi i Kupës së Botës me Francën nuk po konsideorhet më pjesë kyçe e skuadrës, andaj edhe trajnerit Frank Lampard duket se nuk po i bëhet vonë nëse ai largohet.

Për më tepër, ish-ylli i Leicester City-t është përfolur për një mundësi transferimi te gjigantët e Serie A, Inter.

 

Më Shumë

Von Cramon – Abrashit: Kam ngrënë shumë qepabë në Prizren

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Europian tha se eksponentët e pushtetit në Kosovë nuk duhet ta sulmojnë atë për komunikimin e djeshëm me policët...

Vazhdojnë pushimet luksoze në Egjipt, kjo është ‘sefaja’ që po e bëjnë Arjola e Adriana

Dy aktoret e njohura shqiptare, Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri, janë shoqe shumë të mira me njëra-tjetrën. Përveç projekteve të përbashkëta në sferën profesionale, ato...

Lajmet e Fundit