7.8 C
Prizren
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Cristiano Ronaldo ia transferon çdo muaj gruas së tij 100 mijë euro në llogari

Ata janë ndër personazhet që përfitojnë goxha para nga reklamat dhe reklamimi i produkteve.

Bukuroshja latine sipas raportimeve merr nga 8 mijë euro në muaj nga reklamat dhe prezantimet e produkteve të ndryshme.

Por, sigurisht se këto nuk janë të hyrat të vetme të saj.

Në llogarinë e saj derdhen plot edhe 100 mijë euro të tjera në muaj të cilat i merr nga burri i saj, fituesi i pesëfisht i “Topit të artë”.

Paratë asaj i shërbejnë asaj për shpenzimet.

Po ashtu Geogina Rodriguez, ajo përkujdeset edhe për fëmijët.

Kjo për shkak se 37 vjeçari ka angazhime të shumta dhe orarit të ngjeshur, shkruan Marca përcjell Klankosova.tv.

CR7 paguhet dhjetëra miliona euro në vit nga paga dhe nga reklamat e ndryshme

Më Shumë

Presidenti i Gjermanisë Frank Walter Steinmeier takohet me nxënësit dhe mësimdhënësit e Asociacionin “Loyola-Gymnasium”

Në kuadër të udhëtimit të tij në Ballkan në fund të nëntorit dhe fillim të dhjetorit 2022, Presidenti i Republikës Federale të Gjermanisë, Frank...

Ishin duke shkuar në shkollë, dy vajza plagosen rëndë pas një sulmi me thikë

Dy vajza kanë pësuar lëndime kur u sulmuan gjatë rrugës për në shkollë në Gjermaninë jugperëndimore të hënën në mëngjes. Kështu ka thënë një zëdhënës...

Lajmet e Fundit