21.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Cutrone do t’i prijë sulmit të Milanit kundër Ludogoretsit

Milani raportohet se do të vazhdojë ta ketë si sulmues kryesor të riun Patrick Cutrone për ndeshjen e sotme kundër Ludogoretsit në Europa Ligë.

Kuqezinjtë janë në Bullgari për ndeshjen në garën evropiane dhe ishte paralajmëruar se Andre Silva do të fillojë nga minuta e parë, por trajneri Gennaro Gattuso dëshiron përbërje të fortë në ndeshjen e parë.

Gazzetta dello Sport raporton se Cutrone ka bindur me dy golat e realizuar ndaj SPAL-it në fundjavë dhe pritet të luajë sonte.

Tigist Assefa thyen rekordin botëror të maratonës

Atletja e Etiopisë, Tigist Assefa theu rekordin botëror të maratonës në Berlin, duke vrapuar më shumë se dy minuta nga më e mira e...

Opozita thotë se nuk do t`i votojë marrëveshjet ndërkombëtare

Në sesionin vjeshtor të Kuvendit të Kosovës, shumica do të ballafaqohet me vështirësi, për shkak se opozita vazhdon të deklarohet se nuk do të...

Lajmet e Fundit