30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Dafina Zeqiri me tatuazhe sataniste?

Dafina Zeqiri-tatuazhe sataniste1Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri verbërishtë është duke e imituar yllin botërorë nga Barbadosi Rihannan.

Kohëve të fundit e njëjta bëri publike një set me fotografi ku ajo paraqitej tërësisht e zhveshur. Mes tjerash ajo tenton ta kopjojë Rihannan edhe me tatuazhet e shumta nëpër trup.

Veç kësaj, nuk dihet se si janë bindjet e saja për botën shpirtorëre. Sidomos nëse kemi parasysh një tatuazh që gjatë setit të fotografive është vërejtur me me shkronja të alfabetit arab, transmeton albtime.

Dafina Zeqiri-tatuazhe satanisteNë krahun e saj të majtë, është i shkruar edhe emri i djallit, respektivisht “Satanës”. Deri më tani këngëtarja nuk është shprehur se a është me të vërtetë adhuruese e “djallit” dhe botës së tij të errët. Shpresojmë që në prononcimet e radhës këngëtarja të bëj publike edhe arsyen e vendosjes në trupin e saj emrin e djallit.

Më Shumë

Kryetari i LDK-së në Prizren ngushëllon familjen e Metë Shatrit

Kryetari i Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në Prizren, Driton Selmanaj, ka shprehur ngushëllimet e tij të sinqerta familjes së veprimtarit dhe...

Zbulohet data kur do të bëhet prezantimi i Mbappes në Real Madrid

Kylian Mbappe te Real Madridi është pa dyshim transferimi më i madh që ka ndodhur viteve të fundit në futboll. Ylli francez nuk e vazhdoi...

Lajmet e Fundit