13.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Demi “çmendet” krejtësisht (FOTO)

Asgjë nuk mund ta dalë Demi Rose të ‘tërbojë’ ndjekësit e saj me foto të nxehta në rrjetet sociale.

Modelja ka publikuar sërish foto ku vë në pah linjat e saj trupore. Së fundmi publikoi një foto topless e veshur me tanga ndërsa mban gjoksin me duar.

Fotot “hot” nuk janë të pazakonta për Demin, e cila nuk harron të kënaqë çdo ditë ndjekësit e saj duke ngritur temperaturat në rrjetet sociale.

Modelja njihet për format e saj bombastike dhe nuk ngurron ti ekspozojë. Demi Lovato është një tifoze e Real Madridit, e cila e ka shfaqur hapur dashurinë për skuadrën e saj të zemrës.

Më Shumë

“Dardanët” në Prizren e presin Zvicrën dhe Danimarkën

Kombëtarja A e Kosovës prej 19 korrik e deri më 05 gusht do të zhvilloj katër ndeshje në kuadër të parakualifikimeve për FIBA EuroBasket...

Pablo Zabaleta rrëfen eksperiencën në Shqipëri: Udhëtim i pabesueshëm, ushqim dhe njerëz të mirë

Pablo Zabaleta është padyshim një nga futbollistët më të famshëm argjentinas e që ka luajtur për vite me radhë në nivele të larta të...

Lajmet e Fundit