29.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Dhurata del nga banjo… (Foto)

Dhurata Ahmeti-banjoore1Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ka postuar një fotografi në ‘Instagram’ ku shihet duke bërë fotografi në banjo.

Ajo ka realizuar një “selfie” por kësaj here në pasqyrë. Ndoshta nuk ka dashur që me “selfie” tjetër të fshehë bukurinë e saj.

Dhurata Ahmeti-banjoore

Më Shumë

Komuna e Prizrenit paralajmëron hapjen e Shtëpisë së Pleqve dhe rifunksionalizimin e ambulancës për pensionistët

Nënkryetari i Komunës së Prizrenit, Kujtim Gashi, ka pritur të mërkurën në takim kryetarin e Shoqatës së Pensionistëve të Prizrenit, Isuf Vraniqi, sekretarin Alajdin...

Në Vërmicë arrestohet një turk, i ofron 10 euro ryshfet policit

Është arrestuar një shtetas i Turqisë në pikën kufitare në Vërmicë, pasi i njëjti i ka ofruar 10 euro ryshfet zyrtarit policor. I dyshuari me...

Lajmet e Fundit