13.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Dhurata e Ray J për dasmën e Kim: Përfitimet e videos së saj porno

86706Ray J ka menduar një dhuratë të veçantë për Kim Kardashian dhe Kanye West, me rastin e martesës së tyre. Ai u ka ofruar një pjesë të parave nga përfitimet e sivjetme të videos porno që ai ka bërë me Kim Kardashian.

Videoja e famshme është xhiruar në vitin 2007 kur Ray J dhe Kim ishin të dashuruar, ndërsa këngëtari 33-vjeçar ka fituar miliona dollarë nga shitja e saj.

Ray J i ka ofruar çiftit një çek në vlerë prej 47.000 dollarësh si pjesë e përfitimeve nga muaji janar deri në muajin prill.

Shuma e përgjithshme që Ray ka fituar për këta katër muaj, sipas TMZ, është afro 101.000 euro. Ndërsa shuma totale që ka grumbulluar deri më tani kjo video, sipas Vivid Entertainment, është 50 milionë dollarë.

Më Shumë

Latifi mban dëgjimin e parë publik për planifikim të hershëm të buxhetit për vitin 2025

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka mbajtur dëgjimin e parë publik për planifikim të hershëm të buxhetit për vitin 2025. Latifi ka bërë...

Nënëkryetari Kujtim Gashi nderon martirët e ‘Lagjes së Trimave’ në Prizren

Nënëkryetari i Komunës së Prizrenit, Kujtim Gashi, së bashku me zyrtarë të ekzekutivit, familjarë të dëshmorëve, përfaqësues të shoqatave të dala nga lufta e...

Lajmet e Fundit