25.8 C
Prizren
E mërkurë, 4 Tetor, 2023

Dikush i hap Instagram fals Duda Baljes, ofron shërbime seksuale duke përdorur fotot e deputetes

Deputetes së Kuvendit të Kosovës, Duda Balje i është hapur një Instagram fals me emër dhe fotografi të saja.

E shqetësuar, deputetja ka bërë thirrje që t’i bëhet report këtij profili pasi që ajo thotë së nuk është i saj.

Ky profil që ka mbledhur 17 mijë ndjekës me foto të deputetes, ka dhe një përshkrim jo fort të këndshëm, shkruan Insajderi.

Aty shkruhet se për klientë mund të ofrohet shërbime seksuale duke lënë edhe një numër kontaktues.

 

 

 

Arrestohen dy persona në Prizren, dyshohet se katër vite më parë kanë bërë shpërlarje të parave

Dy persona janë arrestuar gjatë ditës së djeshme në Prizren, pasi që të njëtit dyshohet se kanë kryer veprën penale “shpërlarje të parave”. Ngjarja kishte...

Juventus është i interesuar për Pierre-Emile Hojbjerg

Pierre-Emile Hojbjerg thuhet se ka tërhequr vëmendjen e Juventus-it, i cili mund të bëjë një lëvizje për lojtarin e Tottenham në janar. Reprezentuesi danez e...

Lajmet e Fundit