25.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Duda Balje publikon fotografinë më të bukur të familjes së saj, sa të kompletuar që janë

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, përcjell ORAinfo.

E postimin e fundit, kësaj radhe ajo ia ka kushtuar familjes së saj.

Duda ka publikuar fotografinë e familjes së kompletuar të saj./ORAinfo/

 

Vrasja enigmatike e kolonel Ahmet Krasniqit

Bejtullah KRASNIQI U mbushën njëzet e pesë vjet nga dita kur u vra kolonel Ahmet Krasniqi. U vra në qendër të Tiranës, kryeqytetit të Shqipërisë....

Moti sot me diell dhe vranësira

Sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat do të shoqërohen me reshje shiu dhe shkarkime rrufesh. Sipas Institutit Hidrometeorologjik...

Lajmet e Fundit