19.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Dy persona rrihen mes vete për pronë në Malishevë

Dy persona në fshatin Lladroc të Malishevës kanë pësuar lëndime të lehta trupore, pasi ishin përleshur fizikisht mes vete si pasojë e një kontesti pronësorë.

Të dyshuarve i është ofruar tretman mjekësor, transmeton Klankosova.tv.

Ndërsa sipas raportit 24 orësh të Policisë me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Reklamë

RENELUAL TAHIRI prezenton tipet e banesave në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !
Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballw ‘Premium Park Hotel”.
Si dhe mund të na kontaktoni:
+383 44 128 112 ; +383 49 613 613
Kliko videon 
RENELUAL TAHIRI

Më Shumë

Banorët e pyesin për burrin, Françeksa jep përgjigjen që i shkrin së qeshuri

Banorët e Big Brother VIP kanë shpërthyer në të qeshura mbrëmjen e djeshme, shkak është bërë një batutë e Françeskës. E pyetur nga Romeo se...

Vazhdojnë punimet në oborrin e SHMU “Gani Saramati” në Prizren

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se po vazhdojnë punimet në oborrin e SHMU "Gani Saramati" në Prizren. Gjatë këtyre punimeve, janë ndërtuar parkingje të reja,...

Lajmet e Fundit