13.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Dy të vdekur dhe 331 raste të reja me COVID në Kosovë

Dy qytetarë kanë humbur betejën me COVID gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, ndërsa janë regjistruar edhe 331 raste të reja.

Janë shëruar edhe 918 pacientë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve ka arritur në 250 mijë e 471.

Në nivel vendi janë  shtatëmijë e 399 raste aktive me COVID.

Më Shumë

Australiania tronditet pasi qëndroi 20 minuta në guaskën e tualetit dhe nuk kishte vërejtur merimangën e fshehur

Një modele australiane ka ndarë ‘tmerrin’ e saj kur gjeti një merimangë të madhe gjuetare të fshehur nën ndenjësen e saj të tualetit, pasi...

Në këtë kohë krize, Ledri Vula blen veturë që kap vlerën mbi 100 mijë euro

Reperi i njohur, Ledri Vula është bërë me një veturë të re luksoze. Bëhet fjalë për veturën e tipit “Porsche”, e cila ka një çmim...

Bota sot

Lajmet e Fundit