16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

E dhimbshme: Erdhi për pushime, vdes mërgimtari nga Suhareka në moshë të re

Ka ndërruar jetë Qendrim Kolgeci nga fshati Vraniq i komunës së Suharekës.

I ndjeri ka pësuar infarkt.

Ai jetonte në Gjermani dhe kishte ardhur për pushime në vendlindje.

Miq të shumtë të të ndjerit kanë ngushëlluar për vdekjen e të riut nga Suhareka.

Valverde: Kam fatin të luaj te Reali

Federico Valverde është kthyer në një katalizator të mesfushës së Real Madridit, teksa shihet si një prej yjeve në shkëlqen më shumë në organikën...

Suhareka publikon projektin për stadium, kërkon ndihmën nga MKRS-ja

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka publikuar të enjten projektin e kësaj komune për stadiumin e qytetit. Sipas tij, gjithçka është e gatshme...

Lajmet e Fundit