13.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

E mbuluar e gjitha me bojë, ç’i ndodhi Bora Zemanit në karantinë

Moderatorja e njohur Bora Zemani është treguar shumë aktive në rrjete sociale gjatë ditëve të karantinës, duke ndarë me ndjekësit rutinën e saj. Së fundmi ajo ka zbuluar se ka vendosur të lyejë flokët vetë në shtëpi, duke qenë se parukeritë qëndrojnë të mbyllura si pasojë e Koronavirusit.

Bora ka publikuar foto në Instastory dhe ka treguar se gjërat nuk kanë shkuar dhe aq mirë. Moderatorja është përlyer e gjitha me bojë dhe shkruan: “Kush tha që është e lehtë të lyesh flokët vetë?”.

Në një postim tjetër ajo ironizon me humor personat që shprehen se vajzat brune e kanë më të lehtë me flokët. “Hë se brune je, i lyen kollaj”, shkruan moderatorja me të qeshura. Ndonëse lyerja e flokëve u shoqërua me një rrëmujë të madhe, mbetet për t’u parë rezultati.

Më Shumë

Parashikimi i moti për sot në Kosovë: Parashihen reshje dhe ulje e temperaturave

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që sot mbi vendin tonë të mbajë mot i vranët. Sipas IHMK-së, parashikohet ulje e lehtë e temperaturave. Gjatë ditës mund...

Reforma Zgjedhore, Kryeziu:Projektligji i propozuar të mos procedohet tutje

Instituti Demokratik i Kosovës (KDI) mbajti konferencë për media ku u prezantuan vlerësimet lidhur me Reformën Zgjedhore, pas projektligjit të propozuar nga Komisioni Ad-Hoc....

Lajmet e Fundit