11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Elita 5 lëshon “Meteor”-in e radhës (Audio)

Elita5-mefalRock bendi Elita 5 ditëve të fundit ka publikuar këngën e re të quajtur “Meteor”. Bendi ka njoftuar që së shpejti këtij projekti do t’i bashkangjitet videoklipi. Kënga “Meteor” është pjesë e albumit të ri “Mohikani i fundit”.

Ky grup pas 10 viteve kanë ardhur me album të cilin e promovuan në një koncert në Tetovë.

Elita 5 para kësaj kënge doli me baladën “Më fal” këng kjo që ka një klip të paparë ende në skenen e muzikës shqiptare dhe që është përfolur aq shumë duke qenë kështu njër ndër këngët më favorite të këtij sezoni edhe pse ishte baladë dhe ishte ndryshe nga këngët tjera ritmike që jemi mësuar ti shohim gjatë sezonit veror.

Më Shumë

Sam Asghari thotë se dëshiron të realizojë një film me gruan e tij Britney Spears

Sam Asghari dëshiron të luajë në një roman apo një film aksion me gruan e tij Britney Spears, të cilën ai e vlerësoi si...

Shkelet një femër në Prizren

Një femër është shkelur me veturë në Prizren. Ajo, ka marrë lëndime trupore. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/  Rr. Bekim Berisha, Prizren 30.03.2023 – 21:40. Ka ndodhë një aksident trafiku në...

Babait

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit