25.8 C
Prizren
E mërkurë, 4 Tetor, 2023

Elvana Gjata publikon këngën “Syni” (VIDEO)

Artistja e njohur, Elvana Gjata e ka lansuar projektin më të ri muzikor.

“Syni” titullohet kënga e re e Elvanës, të cilës ia ka realizuar edhe videoklipin, përcjell Klankosova.tv.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Elvana dhe Elineli.

Rritet numri i turistëve në Kosovë, prijnë nga Gjermania,Shqipëria e Zvicra

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK), njofton se është rritur numri i vizitorëve që kanë vizituar Kosovën. “Në gusht 2023, numri i vizitorëve (vendorë dhe...

A mund të jetë ndeshja e radhës e Messi-t kundër CR7?

Tifozët e Inter Miami u përballën me zhgënjim teksa panë skuadrën e tyre të humbte në finalen e Open Cup dhe mungesa e Lionel...

Lajmet e Fundit