18.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Familja Beckham kthehet në LA pas pushimeve në Londër

Familja BeckhamTë premten në mbrëmje Victoria dhe David Beckham fluturuan drejt Los Anxhelesit së bashku me fëmijët e tyre pasi kaluan disa javë pushime në Angli.

Victoria dukej si gjithmonë shumë ‘chic’, me një xhaketë të zezë, T-shirt të bardhë, xhinse dhe çizme të zeza. 40-vjeçarja e kishte zbukuruar veshjen e saj me një çantë dhe kapele në ngjyrë të zezë që i mbulonte edhe sytë.

Ata u fotografuan së bashku me 4 fëmijët e tyre, 3 djemtë dhe vajzën. Victoria dhe David Beckham janë një çift shumë i angazhuar dhe i duhet që të flururojnë pafund rreth globit.

Para disa javësh ata u panë në mbrëmjen e eventit “Met Gala” ndërsa disa ditë më pas Victoria Beckham u gjend në Singapor dhe Xhakartë, ku do të prezantonte stilimet më të reja.

Më Shumë

Lajmet e Fundit