15.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Fëmija në Lubizhdë u godit me veturë nga një mërgimtar

Aksidenti në Lubizhdë të Prizrenit, ku është goditur me veturë një fëmijë, është shkaktuar nga një mërgimtar.

Sinjali raporton se i dyshuari(mërgimtari) nuk ju ka përshtatur shpejtësisë gjatë vozitjes.

Pas ndihmës mjekësore që ka marrë në spitalin e Prizrenit, 9-vjeçari është transferuar në QKUK, ku po trajtohet.

Ndërkohë të dyshuarit i është konfiskuar pasaporta, pasi siç thonë burimet ai jeton në diasporë.

Më Shumë

Moti sot: Me diell dhe vranësira që do të fillojnë nga gjysma e ditës

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë në pjesën e parë të ditës së sotme do të ketë mot kryesisht me...

E krahasuan me yllin e Manchester City-t, reagon ish-banorja e BB VIP: Sot me nerva… (FOTO)

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të përfolura në vendin tonë. Pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP 2”, ajo është komentuar shumë në...

Lajmet e Fundit