10.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Femra më seksi në botë

Kryesonte listën e 100 femrave më seksi në botë të bërë nga revista FHM dhe u raportua se kishte  nënshkruar një kontratë 1 milion paund me kompaninë “Lynx”.

Një kohë e artë për modelen britanike, Kelly Brook, e cila ka ripostuar fotot krejtësisht nudo të realizuara në Mauritius në vitin 2010.

Kanë kaluar 6 vjet nga ajo kohë, edhe pse tani Brook është sërish një nga modelet më të përfolura në botën e showbiz nuk ka arritur të ruaj të njëjtat linja.

Kelly Brook nudo1

Mbi 1 mijë e 800 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 856 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 25 aksidente me të...

Kurti paralajmëron Vuçiqin: Lufta kundër terrorit sponzoruar nga Serbia vazhdon, do përfundojë doemos me fitoren e Kosovës

Kryeministri i vendit, Albin Kurti e ka paralajmëruar Serbinë e Aleksandar Vuçiqit se lufta e krimit dhe terrorit të sponzorizuar nga Beogradi zyrtar, do...

Lajmet e Fundit