25.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Fiton Ballkani

Në Suharekë kampioni aktual ka arsyetuar epitetin, duke fituar me rezultat 2-1.

Tahar (19′) dhe Manaj (78′) kanë shënuar për fitoren e suharekasve. Golin e vetëm për skuadrën nga Gjilani e ka realizuar Bilalli në minutën e pesëdhjetë e nëntë.

ASK: Eksporti shënon rënie për mbi 20%, e mbulon importin me 12.9%

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar të dhënat për eksportin dhe importin e mallrave. Sipas të dhënave që i ka publikuar, deficiti...

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit

2 mijë e 65 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Policia ka bërë të ditur se gjatë kësaj periudhe...

Lajmet e Fundit