11.8 C
Prizren
E hënë, 15 Prill, 2024

Fjolla Morina si një ‘cat woman’ (Foto)

Fjolla Morina- cat woman1Fjolla Morina ka postuar në Facebook një foto gjatë realizimit të klipit të saj të fundit, veshur me të zeza dhe me një rrjetë në fytyrë ajo duket një “Cat Woman” e vërtetë.

Këngëtarja e suksesshme nga Kosova Fjolla Morina është kthyer shumë energjike nga pushimet disa ditore në Turqi.

Sapo ka përfunduar realizimin e kipit të ri ‘Qween’ i cili pritet të dalë në treg së shpejti.

 

Fjolla Morina- cat woman

Më Shumë

Presidentja Osmani uron qytetarët për Fitër Bajram: Solidariteti ndërnjerëzor, trashëgimi e jona e çmuar

Presidentja e shtetit, Vjosa Osmani ka uruar qytetarët për festën e Fitër Bajramit, duke thënë se solidariteti ndërnjerëzor, i cili e shoqëron muajin e...

Freeman: Ne, njerëzit jemi më të shqetësuar për atë që kemi se për atë që jemi

Disa thënie të Morgan Freeman: Mënyra më e lehtë për të pasur një humbje të garantuar është të heqësh dorë. Derisa ndihesh si një viktimë, atëherë...

Lajmet e Fundit