19.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Flasin për nominimet dhe finalistët; Jona: Mos e nominoni Meridianin kot e më kot. Ai është në finale

jona-prap4.5Jona dhe Valeri, pasi janë ngritur nga krevati, shkojnë në dhomën e ndenjjes, ku vazhdojnë të flasin për banorët dhe nominimet. Ata flasin për Nevilën, që sipas Valerit, po fshihet pas historisë së saj, duke u viktimizuar dhe duke mos u përshfaqur vërtet.

Në lidhje me nominimet, Jona shprehet e nervozuar në lidhje me daljen e Matildës, pasi ishte e padrejtë që ajo të dilte aq shpejt dhe mbi të gjitha përpara Lorit. Sipas saj, Arditi, Juliana dhe Lori duhet të kishin dalë me kohë. Publiku nuk ka nevojë të shikojë histori me dashuri, se mund të shohin telenovela dhe filma – shprehet ajo, duke iu referuar çiftit Ardit-Juliana.

Ata i kthehen sërish bisedës së nominimeve. Mos e nominoni Meridianin kot e më kot. Ai është në finale – shton ajo. Valeri dukej i pasigurtë për besimin që kishte Jona për Meridianin, duke shtuar se ai nuk e di nëse do të jetë në finale, por Jona i shpreh sigurinë e saj dhe i kërkon të mos tregohet modest, se pavarësisht gjithçkaje, qoftë ai apo Meridiani e meritojnë të shkojnë në finale.

Më Shumë

Fury – Usyk: Sonte meçi i gjigantëve të boksit/ Ja kur dalin në ring boksierët

Lufta unifikuese e shumëpritur për titullin botëror në peshën e rëndë midis Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk do të zhvillohet në Arabinë Saudite të...

Thaçit i shkojnë për vizitë në Hagë prindërit e tij

Prindërit e ish-presidentit Hashim Thaçi kanë shkuar sot për një vizitë në Hagë. Haxhi dhe Hyrë Thaçi kanë vizituar djalin e tyre, i cili po...

Lajmet e Fundit