20.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Françeska e “BB”: Shenja në vithet e mia

Françeska e “BB”Ish-banorja seksi e “Big Brother”, Françeska, është diskutuar këto ditë për një foto ku shfaqet me bikini. Ajo e ka publikuar vetë foton që shihni më poshtë, por këtë herë, përveç pamjes së bukuroshes, komentuesve u ka rënë në sy një shenjë që ajo ka në të pasmet e saj.

Kështu, gjatë gjithë javës, Françeska është vënë sërish në qendër të vëmendjes nga agjencitë e ndryshme të lajmeve apo në statuse të rrjeteve sociale. Bukuroshja nuk e pëlqen aspak faktin që diskutohet vazhdimisht për lajme të tilla. “Nuk dua të diskutohem më për të tilla gjëra. Shenja në të pasmet e mia është nishan. Nuk jam çmendur akoma, që të nxjerr trupin me shenja në foto”, – sqaron ajo për “Bluetooth”.

Pyetjes sonë nëse bukuroshja është duke jetuar një lidhje dashurie siç përflitet, ajo i është përgjigjur me një “jo” të madhe. “Nuk kam të dashur. Vazhdoj të jem ‘single’, ndaj mjaft më vutë të dashur djem 17-vjeçarë që i kam thjesht shokë. Edhe nëse do kem një lidhje, nuk dua ta flas nëpër media. S’kam pse e bëj publike”, – rrëfen e revoltuar bukuroshja e ekranit. Aktualisht Françeska vazhdon të punojë si menaxhere në një prej lokaleve të natës në Tiranë. Po ashtu, ajo vazhdimisht realizon sete fotografike profesionale, dhe njëherësh është angazhuar me xhirimet e një seriali shqiptar.

Previous article
Next article

Më Shumë

KPK-ja themeloi panelin hetimor ndaj një prokuroreje në Prizren

Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK), i udhëhequr nga Kryesuesi Jetish Maloku, ka mbajtur takimin e 228-të me radhë, sipas rendit të paraparë të ditës. Që...

Policia në kërkim të një të dyshuari për “ngacmim” në Prizren

Policia e Kosovës për rajonin e Prizrenit është duke zhvilluar hetime lidhur me veprën penale “Ngacmim”, i cili ka ndodhur më datë  28/02/2023, ora...

Lajmet e Fundit