-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Gentën e ndjekin një milion…

GentaIsmajli14-12Këngëtarja Genta Ismajli ka arritur një milion ndjekës në rrjetin social “Facebook”, duke thyer kështu rekordin si femra shqiptare më e pëqlyer dhe e klikiuar e të gjitha kohërave.

Këngëtarja aktulisht po shijon pushimet në vendin e largët Australi, ku do të pregaditet për të lansuar më vonë edhe këngën e saj më të re “A je gati?”.

Më Shumë

Lajmet e Fundit