9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Geti dhe Tuna, sonte lançojnë hitin e radhës

Geti dhe Tuna-MMVMë në fund, pas shumë ditëve premtime të dhënë nga Tuna dhe Geti, sot do të lançohet kënga më e re e tyre.

Mediat rozë prej ditësh e kanë sjellë në fokus, ndërsa xhirimet janë kryer jashtë.

29 vjeçarja po bën gati terrenin për lançimin e projektit të saj të madh, i cili vjen ne bashkëpunim me Getoar Selimin.

Këtë fakt e ka konfirmuar edhe Geti në Twitter, duke shkruar se kënga del sonte.

“Sot del kanga mas iftarit … Tuna feat Ghetto Geasy – MMV #babastars #2014 — Getoar Selimi (@GhettoGeasy)”, ka shkruar Geti.

Më Shumë

Lajmet e Fundit