7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Gjendet i vdekur një person në një market në Prizren

Një person është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në një market në Prizren, transmeton IndeksOnline.

Lexuesit kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet ekipi mjekësor dhe zyrtarët policor.

Mjekët kanë konstatuar vdekjen e personit, mashkull 74-vjeç dhe sipas hetimeve të para vdekja e tij ka qenë natyrore.,

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Rastin e ka konfirmuar për IndeksOnline edhe zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“Rreth orës 09:00 kemi pranuar një informacion nga një qytetar se një personi i është përkeqësuar gjendja shëndetësore në rrugën “Rrustë Kabashi”. Menjëherë në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe urgjenca, ku këta të fundit kanë konstatuar se personi, mashkull i moshës 74-vjeç ka vdekur”, ka thënë Gashi.

Vdekja e 74-vjeçarit sipas policisë ishte natyrore./IndeksOnline/

Asociation “Loyola-Gymnasium” shpall konkurs për një mësimdhënës/e të lëndës së matematikës

Më Shumë

Ballkani sot kërkon fitore përballë Gjilanit

Superliga e Kosovës në futboll vazhdon sot me javën e 22-të. Xhiroja hapet të shtunën me ndeshjen Ballkani-Gjilani. Suharekasit kërkojnë fitore dhe ta ruajnë vendin e...

Vdes ish-kryetari i Rahovecit

Ka vdekur ish kryetari i komunës së Rahovecit, Qazim Qeska. Këtë e ka bërë të ditur kryetari aktual i Rahovecit, Smajl Latifi. Ai ka thënë...

Lajmet e Fundit