19.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

“Gjithmonë ka qenë në fokus paraja”, Blero hedh akuza të rënda ndaj Afronës

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi kohët e fundit është komentuar mjaft shumë sa i përket jetës së tij private.

Blero dhe modelja e njohur Afrona Dika, vitin e kaluar i kanë dhënë fund martesës së tyre disavjeçare, duke i ndarë përfundimisht rrugët me njëri-tjetrin.

Ditë më parë, Afrona ishte mjaft aktive me intervista televizive ku ka dhënë versionin e saj rreth ndarjes së saj me Bleron dhe duke zbuluar detaje nga romanca e saj e re e dashurisë.

“Thjesht nuk ka funksionuar më, kur e sheh se non-stop vjen tek një pikë që duhet ta diskutosh edhe nuk sheh më rrugëdalje tjetër edhe e vëren që nuk funksionon më atëherë mirë është me vendos diçka që të jetë e mirë për të dy anët. Prandaj edhe ne vendosëm që ta përfundojmë këtë martesë”, kishte thënë Afrona.

Pas kësaj, Blero ishte i ftuar në emisionin “Prive” ka dhënë versionin e tij të historisë teksa komentoi edhe intervistën e Afronës, ku sipas tij kishte të pavërteta.

“Lidhjen e kam ndje si një lloj aktrimi, gjithmonë ka qenë në fokus parja. Gjithçka ka qenë e bukur sa ka pasur kur i kam kufizu shpenzimet jam parë si i keq. Nuk është se nuk jam intelegjent për t’i parë këto gjëra por kam hesht për me e pa deri kur po shkon. Pasi e kemi hap biznesin ajo është zhdukur, tash do eci me hapa ligjor. Kam qenë i mirë asnjëherë dorështrëngues por edhe pse e kam mbyllë njërin sy s’do të thotë se nuk e kam parë”, ka thënë Blero.

Më Shumë

Moti me diell, temperatura deri në 32 gradë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se për sot parashihet të mbajë moti me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të...

Mot me diell sot, temperaturat arrijnë deri në 29 gradë Celsius

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot me diell dhe me vranësira të shpërndara. Siç bën me dije Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, temperaturat maksimale do...

Lajmet e Fundit