14.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Godet me veturë një person në Prizren, e bën për spital

Një veturë ka goditur një person në Prizren, derisa ky i fundit ishte duke ecur në vendkalimin për këmbësor, shkruan PrizrenPress

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit dhe është ndalur për trajtim të mëtutjeshëm.

Policia ka bërë të ditur se rasti është nën hetime.

“Rr. Ismajl Kryeziu, Prizren 19.08.2022 – 23:30. Viktima mashkull kosovar deri sa ishte duke ecur në vendkalimin për këmbësor goditet nga një vozitës me veturën NN. Viktima është dërguar për tretman mjekësor ne Spitalin e Prizrenit dhe është ndalur për trajtim të mëtutjeshëm. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Komuna e Rahovecit dhe USAID-i nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka pritur sot në takim zyrtarë nga USAID-i, në krye me drejtoreshën Jennifer Ober me ç’rast nënshkruan...

Shqyrtohet vendimi i qeverisë për masat në furnizim me energji

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti sot do të mbajë mbledhje. Në këtë mbledhje do të bëhet shqyrtimi i Vendimit të Qeverisë për zgjatjen...

Lajmet e Fundit