13.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Goditet me gurë një person në Prizren

Një person është goditur me gurë në Prizren.

Ai, ka marrë lëndime trupore.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se është goditur me gurë nga i dyshuari mashkull K-Shqiptar. I njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor”, njofton Policia e Kosovës.

Nuk raportohet për të arrestuar. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

218 raste aktive me COVID në Kosovë

Në Kosovë aktualisht janë 218 raste aktive me COVID-19. Të martën janë regjistruar edhe 35 raste të reja, ndërsa nuk është raportuar për humbje jete...

199 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

  Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës në raportin e fundit ka njoftuar se ka realizuar 135 testime, prej të cilave 26 persona kanë...

Lajmet e Fundit