5.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Goditet me shishe në kokë një femër në Prizren

Një femër është goditur me shishe në kokë në Prizren.

Sulmuesi është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili pas një mosmarrëveshje verbale e ka sulmuar dhe e ka goditur me një shishe në kokë viktimën femër K/shqiptare e cila si pasojë ka pranuar tretman mjekësor”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPess.com/

Më Shumë

Roberto: Do ta mirëprisnim Messi-n me krahë hapur

Mesfushori i Barcelonës, Sergi Roberto, nuk mund ta kuptojë pse tifozët e PSG-së do ta sulmonin Lionel Messin. Messi, 35 vjeç, u sha nga tifozët...

Arrestohet një person në Suharekë për dhunimin e një të miture

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Suharekë për dhunimin e një të miture në nëntor të vitit të kaluar. Siç ka njoftuar Policia...

Lajmet e Fundit