Reperi i njohur nga Presheva, Gold AG ka ardhur me një tjetër projekt të ri muzikor.

Arian Agushi(emri i plotë) ka bashkuar edhe një herë forcat me këngëtaren e muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Dyshja kanë publikuar duetin me titullin “Ah Kosovë” të cilën e shoqëruar dhe me një videoklip që tashmë gjendjet në kanalin zyrtar në YouTube.

 

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që të dy artistët kanë punuar se bashku.

Reperi dhe këngëtarja numërojnë disa bashkëpunime të cilat rezultuan mjaft të suksesshme dhe u mirëpritën nga fansat e tyre.

Ndërkohë, krahas projekteve të reja dyshja mbesin të angazhuar edhe me mbrëmje muzikore dhe ahengje familjare. /Telegrafi/