6.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Goli i Agon Rexhajt nga Korisha e Prizrenit, ia sjell fitoren Zvicrës kundër Serbisë

Zvicra ka shënuar fitore kundër Serbisë në futbollin e juniorëve U16.

Golin e fitores e ka shënuar mërgimtari, Agon Rexhaj nga Korisha e Prizrenit.

Rexhaj është një futbollist që premton shumë.

Ai është i kërkuar në Zvicër.,/qendraprress.com/

Më Shumë

“Pata bashkëbisedim të ngrohtë”, Abidixhiku viziton fshatin Bellanicë të Malishevës

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku, vizitoi fshatin Bellanicë të Malishevës, ku u prit në shtepinë e familjes Kafexholli. Në një postim...

Mjekët shpjegojnë se çfarë ka ndodhur me Evan Ndicka

Deklarata e Roma-s ka bërë të qartë se Evan Ndicka nuk kishte ndonjë patologji kardiake, ndaj dhimbjet e gjoksit dhe vështirësitë në frymëmarrje i...

Lajmet e Fundit