9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Grabitet një pompë në Piranë të Prizrenit

Nën kërcënimin e armës automatike është grabitur mbrëmë pas mesnate një pompë në fshatin Piranë të Prizrenit

Në këtë pompë hajni ka plaçkitur rreth 3 mijë euro.

Sipas burimeve brenda Prokurorisë, një person i veshur me ‘duks’ të zi, me armë automatike ka hyrë në pompë dhe nën kërcënimin e armëve i ka marrë paratë.

Policia i është përgjigjur thirrjes për ndihmë nga personat përgjegjës të pompës, por përkundër kësaj akoma nuk ka arrestuar askënd lidhur me rastin.

Sinjali mëson se është bërë analizimi i provave dhe video incizimeve dhe pritet që së shpejti të ketë rezultat konkret në zbardhjen e krimit.

Sinjali do të ju mbajë të informuar lidhur me rastin.

Më Shumë

Prizren: 59 vjeçari ushtron dhunë ndaj gruas, djemtë e sulmojnë për ta shpëtuar nënën

Numri i rasteve të dhunës në familje në vendin tonë ka marrë përmasa shqetësuese. Çdo ditë raportohen raste ku viktima zakonisht janë gratë dhe...

E reja shpik historinë dhe i akuzon për përdhunim, 3 meshkujt tentojnë të bëjnë vetvrasje

Tre burra që u akuzuan në mënyrë të rreme për përdhunim nga një grua që gënjeu se ishte viktimë e një të akti të...

Lajmet e Fundit