6.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Gruaja në Prizren raporton se bashkëshorti e dëboi nga shtëpia

Një grua në Prizren ka raportuar se bashkëshorti i saj e ka dëbuar nga shtëpia të martën mbrëma, e më pas ka shkuar edhe te familja e saj.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se i dyshuari është shoqëruar në stacion policor dhe pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

“Prizren 11.04.2023 – 21:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se pas disa mosmarrëveshjeve, bashkëshorti i saj, i dyshuari mashkull kosovar ka ushtruar dhunë psikike dhe e ka dëbuar nga shtëpia pa dëshirën e saj, pastaj i dyshuari ka shkuar te familja e vajzërisë së viktimës. I dyshuari është shoqëruar në stacion policor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë

Një ndër tipet e banesave në kompleksin “Parku”.

Bëhu me banes në zemër të Prizrenit pranë Lumbardhit dhe Parkut!

#quality #contrucion #design #park

+383 44 128 112

www.renelualtahiri.com

Mund të jetë një imazh i divan dhe dhomë ndenjjeje

Më Shumë

Zyrtare: Roma konfirmon se De Rossi do të vazhdojë si trajner në 2024-25

Dan dhe Ryan Friedkin njoftojnë se Daniele de Rossi do të qëndrojë në krye të Roma-s në sezonin 2024-25. Pronarët e Roma-s, Dan dhe Ryan...

Kujtimet poetike të Fahri Musliut

Gazetari Fahri Musliu ka publikuar në rrjetin social Facebook disa poezi të cilat i  ka shkruar në  fund të vitit  ’70-të . “Poezitë janë të...

Lajmet e Fundit