-0.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Habit Britney Spears, pozon nudo në Instagram!

Britney Spears i ka treguar të gjitha në një postim të bërë në profilin e saj të Instagramit, pas publikimit të librit “Woman In Me”.

Britney Spears i ka treguar të gjitha në një postim të bërë në profilin e saj të Instagramit, pas publikimit të librit “Woman In Me”. Këngëtarja e njohur ka pozuar tërësisht e zhveshur në një forografi të postuar në Instagram, teksa ka qënë në plazh.

Fotografia, e postuar ditën e enjte, tregon Britney teksa vendos duart pranë fytyrës, ndërkohë që nuk mban asgjë veshur në trup. Britney nuk ka shkruar asnjë koment bashkangjitur fotografisë së publikuar, e cila ka ardhur menjëherë pas publikimit të librit të saj të shumëpritur, në të cilin zbulon mjerimin e përjetuar nën kontrollin e babait të saj.

Britney Spears ka thënë se përderisa ishte nën kontrollin e babait të saj, Jaime, ajo ishte detyruar të hante pulë të konservuar dhe perime për dy vjet dhe duhej t’i lutej një kuzhinieri për një burger. Pretendimet erdhën në kujtimet e saj, të titulluar “The Woman In Me”, ku këngëtarja “Toxic” pretendonte se ai kontrollonte të gjithë dietën e saj gjatë konservatorit 13-vjeçar që mbajti nga viti 2008, pasi ai ndjeu se ylli dukej e shëndoshë.

“Kështu që për dy vjet, nuk hëngra pothuajse asgjë përveç pulës dhe perimeve të konservuara. Dy vjet është një kohë e gjatë për të mos qenë në gjendje të hani atë që dëshironi, veçanërisht kur trupi juaj, puna dhe shpirti juaj janë duke bërë paratë nga të cilat të gjithë jetojnë. Dy vjet kërkoja patate të skuqura dhe më thanë jo. Më dukej kaq degraduese”.

Përfaqësuesi i Jamie Spears mohoi një kërkesë nga Page Six për të komentuar. Muzikantja 41-vjeçare beson se shkalla e kontrollit lidhej me talentin e saj, që po i krijonte asaj një sasi të madhe pasurie. Në vitin 2023 ajo ka një vlerë neto prej rreth 60 milion dollarë dhe mendoi se po përdorej për të fituar paratë e familjes së saj.

Më Shumë

Renditja e FIFA-s: Bie Shqipëria, Kosova arrin pikën historike

FIFA ka bërë përditësimin më të fundit të renditjeve të ekipeve kombëtare në bazë të performancës së tyre në pushimin ndërkombëtar të nëntorit. Shqipëria...

Limaj: Kosova është futur në  krizë 

Kryetari i Nismës, Fatmir Limaj, tha sot në Prizren se,  që tri vjet Kosova është  futur në krizë. “Kosova në gjithë këto vite të lirisë...

Lajmet e Fundit