22.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Helena Serena: Unë isha e para e klasës

helenaBotërori po afron dhe Brazili ka çfarë të ofrojë.Jo vetëm futboll, po edhe femra superseksi si Helena Serena, një nga modelet më të nxehta në qarkullim.

Braziliania ka zënë kopertinën e revistës “Trip”.

Ajo shprehet: “Unë kam qenë gjithmonë e para në klasë, e para që bëri një piercing, e para që piu duhan, e para që bëri seks”.

Tani ajo thotë se mund të kthehet në ishullin e saj të lindjes, në Illhabela, sepse i pëlqen që të ketë kontakt me natyrën dhe të dalë sa më shumë e zhveshur.

 

Më Shumë

Ylli i Leipzig në listën e ngushtë të Bayern-it

Bayern Munich me sa duket po shikon drejt RB Leipzig si pjesë e planifikimit të skuadrës për sezonin e ri. Dani Olmo thuhet se...

Egla Ceno është fituese e edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP

Spektakli i sotëm ka sjellë emocione të forta për katër finalistët. Ne podin final është përballur Egla Ceno dhe Julian Deda. Falë votave të publikut,...

Lajmet e Fundit