13.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

I dyshuari në Suharekë arratiset gjatë shoqërimit nga Policia

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se i dyshuari mashkull kosovar ka arritur të arratiset gjatë shoqërimit të tij nga policia.

Rasti ka ndodhur të martën, në ora 10:00 në Suharekë.

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar ka arrit të arratiset gjatë shoqërimit të tij nga policia. Njësia policore ka arrit të lokalizoj dhe të arrestoj të arratisurin dhe i njëjti me vendim të Gjykatës është dërguar në Dubravë”, thuhet në raport. /

Më Shumë

Luiz Ejllin e ndalojnë policia, i kërkojnë të bëjë foto me ta

Fituesi i Big Brother VIP Luiz Ejlli padyshim është personazhi i momentit në showbizit shqiptar. Rrjetet sociale të këngëtarit numërojnë me qindra mijëra ndjekës dhe...

Turqit e Ballkanit s’e duan Erdoganin, votuan Kiliçdaroglunë

Fitorja e presidentit Recep Tayyip Erdogan në balotazhin presidencial të Turqisë të dielën u festua në të gjithë Ballkanin – rajon në të cilin...

Lajmet e Fundit